معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشکده سوره , در جلساتی که در شورای آموزشی و شورای تحصیلات تکمیلی داشتند , اطلاعیه ای در خصوص پایان نامه دانشجویان صادر کرد .

نوشته اطلاعیه معاونت اموزشی در خصوص پایان نامه به شرح پایین است :

۱ـ براساس مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده مورخه ۲۱ تیرماه زمان دفاعیه پایان نامه دوران فوق لیسانس تا پایان آبان ماه ۹۹ تمدید شد . بدین ترتیب دانشجویانی که قصد دفاع در نیمسال دوم ۹۹ – ۹۸ دارا هستند , میتوانند پایان نامه خویش را حداکثر تا انتها مهر ماه برای همانند جویی تحویل دهند و حداکثر تا پایان آبانماه ۱۳۹۹ از پایان نامه خویش دفاع نمایند .

۲ – با انگیزه ترغیب و تشویق دانشجوها به پژوهش , حداکثر زمان تحویل مدرک پذیرش مقاله برای کسب نمرۀ خاص مقاله , به چهار ماه پس از تاریخ ذکر شده برای دفاعیه افزایش یافت ( این زمان قبلاً تنها یک ماه تا ۴۵ روز بود ) .

۳ – براساس مصوبه شورای آموزشی دانشکده حداکثر زمان تحویل پروژه نهایی دانشجو یان دوران کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ( برای نیمسال دوم ۹۹ – ۹۸ ) تا پایان مهر ماه تمدید شد .

۴ – مقرر شد گروههای آموزشی همت کنند تا در نیمسال نخستین ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ , بیشتر , دروس نظری را به دانشجو ها ارایه دهند و دروس کارگاهی و عملی را حتی المقدور به نیمسال های بعد از آن موکول نمایند . ولی مبادرت در این جهت مشروط به عدم ارتقا سنوات و نیمسال های تحصیلی خواهد بود . دانشجو ها و به خصوص نمایندگان آنان میتوانند در این راستا با مدیران تیم های آموزشی خویش تعامل حتمی را داشته باشند .

۵ – نام نویسی و تعیین واحد نیمسال تابستانی این سال از مورخ ۳۰ تیرماه تا ۳۱ تیرماه و نام نویسی و گزینش واحد نیمسال نخستین ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ از مورخ ۲۲ شهریور تا ۲۷ شهریور خواهد بود . برای اطلاع بیشتر درباره‌ی زمان نام نویسی هر حرفه و زمان به تقویم آموزشی در سامانه دانش گاه سوره رجوع‌کنید .